Kupiłam buciki..

Wiesz ile czasu kupowałam pierwsze buciki? Miesiąc! Córeczka zaczęła chodzić ok miesiąca temu więc zaczęłam się rozglądać za pierwszymi bucikami.. Pytałam doświadczonych koleżanek jakie to powinny być pierwsze buty i jakiej marki. Jak wygooglowałam to przeczytałam kilka blogów i na różnych forach…też czytałam i zgupiałam. Ale ok, najważniejsze cechy zapamietałam: za kostki, usztywniane w kostce, z naturalnych materiałów, jak zmierzyć stópkę, jak numer kupić i najlepiej na rzep. . Następnie wybrać takie by nie przepłacać za 2-3 miesiące chodzenia bo kupię trzewiki, które w lato już nie posłużą.. a na jesień bardzo wątpliwe.. Szukałam okazji przez internet, bo musze nadmienić, że prawie wszystko kupuje przez internet, bo teraz mieszkam na górce pod lasem;) Pierwszą okazję przegapiłam i mi wykupili, potem nie podobały mi się, a te co mi się spodobały to kosztowały ponad 200zł. Potem wyjechaliśmy, potem święta i wreszcie po miesiącu trafiłam na okazję i kupiłam trzewiki po okazyjnej cenie 80 zł..:)  Tak się spieszyłam, bo mi się podobały, że dopiero po zakupie zorientowałam się że trzeba sznurować:(  ale nic.. w końcu mamy buciki:) ale tak jest ze wszystkim..każdą rzecz dla małej kupuje przez min. kilka dni..tyle czasu to zajmuje..

Teraz bardzo zaprzyjaźniłam się z Google, pomagał mi w ciąży i w wychowaniu dziecka….bo konsultuje wszystko, a że jestem pierworódką bez mamy, która by mi pomogła i poprowadziła, więc wszystko konsultuje kilka razy u różnych źródeł..taka przypadłość kobiety w tym wieku, aby się upewnić i wybrać jak najlepiej:) Mam nadzieję, że się wprawię i będę jak ta błyskawica kupowała w mig z zamkniętymi oczami!

 

O Mamapo40

Matka polka po 40, która chce podzielić się własnymi doświadczeniami późnego macierzyństwa i przedstawic blaski i cienie bycia Mamą
Ten wpis został opublikowany w kategorii compras online, dziecko, late mother, madre tardia i oznaczony tagami baby shoping, bebe, madre tardia, mother lte, zakupy dla dziecka, zakupy online. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Leave a Reply