Oficjalnie jesteśmy parą!

Hej Mamusie, nie mamusie i pozostali!

Dziś w Hiszpanii z ojcem mojej małej zarejestrowaliśmy się jako para. To nie ślub na który jeszcze chyba nie jestem gotowa i nie wiem czy kiedykolwiek będę, ale instytucja która także nakłada prawa i obowiązki na nas ale nie w takim stopniu jak ślub i dużo łatwiej się rozwieść😁- to tak trochę żartem..nazywa się „związek zalegalizowany.” Mam nadzieję że wytrzymamy ze sobą kolejne długie lata, a przede wszystkim że dalej będziemy się kochać i szanować. Tak naprawdę, dziś po tylu latach, ok 10 (dla mnie to bardzo długo) my dwie bardzo niezależne osoby mamy wspólny cel-jak najlepiej wychować naszą córkę. Denerwowałam się troszkę, choć podpis trwał 3 minuty ale to jakiś krok naprzód. Teraz tylko ustalić gdzie zamieszkać🙃 bo do tej pory to mieszkamy z przerwami bo tatko pracuje za granicą. Skomplikowane to wszystko, ale i mnie jakoś zawsze tak 🙉 buziaki.
P. S. W Hiszpanii upały straszne a i w maseczkach trzeba chodzić na zewnątrz 🙁

O Mamapo40

Matka polka po 40, która chce podzielić się własnymi doświadczeniami późnego macierzyństwa i przedstawic blaski i cienie bycia Mamą
Ten wpis został opublikowany w kategorii coronavirus, Mama po 40, Późne macierzyństwo i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

12 odpowiedzi na Oficjalnie jesteśmy parą!

 1. Mysza w sieci pisze:

  Gratulacje w takim razie dla oficjalnej Pary 🙂 Niech Wam się szczęści i życie w przyszłości płynie wspólnie, razem, blisko i rodzinnie..

 2. ms.blond pisze:

  Gratulacje dla was. Szkoda że w Polsce to niemożliwe. Chciałabym zalegalizować w ten sposób moj związek. Ale u nas to jeszcze lata świetlne.

 3. cieniewiatru pisze:

  To długich wspólnych lat w szczęściu, zdrowiu i spełniania się razem i w pojedynkę (bo w każdym związku wspólne cele są tak samo ważne jak te osobiste)

 4. dotka40 pisze:

  Super gratulacje, świetne rozwiązanie szkoda że u nas w Polsce tak nie można

 5. xxjuta pisze:

  Gratulacje! Czas aby Polska i inne kraje wzięły przykład i umożliwiły ludziom zalegalizowanie związku. Może wniosłoby to coś dobrego 🙂

 6. mrwebpack pisze:

  gratuluje! cieszę się, że jesteście razem 😉

Leave a Reply