Jest moc!

źródło: cefarm24

Tu i teraz chciałam podziękować za lajki zebrane z licytacji siepomaga dla Julii Kuczały… https://www.siepomaga.pl/julia-kuczala?fbclid=IwAR13AFhY6Oop29Xf3U0lFuf5DyolErCawiZqAnvdjIL1xnAKpjZIxiFCCOknie spodziewałam się takiego odzewu ❤ bo zebrałam więcej niż 100%.Widać ile jest jeszcze dobrych ludzi.. choć bywały momenty, że w to wątpiłam.. My, (w większości) zdrowi ludzie, wiodący normalne życie, bez dramatów rzadko przejmujemy się losem innych. Najczęściej Ci których spotkała choroba w rodzinie lub ludzie o dobrym sercu reagują i pomagają. Wiem, bo sama zmagałam się z zapaleniem wątroby typu C, poważną chorobą, którą udało się przezwyciężyć dzięki pozytywnemu nastawieniu, a to jest możliwe dzięki wsparciu i nadziei na życie! ARMIA Aniołów to dobre określenie dla tej zbiórki bo tylko razem można tyle osiągnąć. Bardzo bardzo cieszę się że w PL jest tak ogromne zaangażowanie w pomaganie. To już 2 licytacja w której biorę udział… I tamta zakończyła się szczęśliwą operacją w Stanach. Jestem pod dużym wrażeniem! W Hiszpanii gdzie mieszkałam, nigdy o czymś podobnym nie słyszałam ani nie widziałam. Kropla do kropli i powstaje morze… Gdyby tak jeszcze w kilku innych kwestiach można było mieć taki power i siłę do zmiany.. np. w przypadku masowej wycinki lasu..to bliskie mojemu sercu ale nie poruszam bo to już polityka….

Jeszcze raz bardzo bardzo dziękuję!!! I wszystkim zdrówka i pomyślności życzę🙃

O Mamapo40

Matka polka po 40, która chce podzielić się własnymi doświadczeniami późnego macierzyństwa i przedstawic blaski i cienie bycia Mamą
Ten wpis został opublikowany w kategorii Późne macierzyństwo i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Leave a Reply