„Cała prawda o macierzyństwie” -zapowiedź

Dziś chciałam się z Wami podzielić moim 2 letnimi wypocinami, bo tak tylko mogę nazwać pisanie ebooka o macierzyństwie przy jednoczesnym wychowywaniu małej pociechy. Dziś przed Wami odkryję rąbka przyszłej publikacji o macierzyństwie. Kto mnie śledzi wie, że macierzyństwo na początku było dla mnie bardzo bardzo trudne, wątpiłam tyle razy czy dobrze zrobiłam pakując się w nie. Dlatego czytając posty matek które mają takie same przemyślenia, bardzo dobrze je rozumiem. Nie wszystkie narodziłyśmy się z donem do rodzenia i wychowania. Przeżywałam załamanie psychiczne, nerwowe, emocjonalne i nie wiem jakie jeszcze na początku przygody jakim jest macierzyństwo, ale dziś wszystko wygląda inaczej:)

E-book, który napisałam opowiada o moich emocjach, przemyśleniach i odczuciach podczas pierwszych dwóch lat małej córeczki. Mam nadzieję, że pomoże wiele zrozumieć takim pierwszym mamom, które szukają odpowiedzi na wiele pytań..

Dziś wrzucam dwie strony tu:

https://mamapo40.blog/wp-content/uploads/2020/09/cala-prawda-o-macierzynstwie.a.piotrowska-strony-27-28.pdf

aby przyszłe Mamy mogły zobaczyć jak opisuje swoje doświadczenia i niebawem opublikuje e-book..

a tu jeszcze spis treści:

https://mamapo40.blog/wp-content/uploads/2020/09/cala-prawda-o-macierzynstwie.a.piotrowska-spis-tresci.pdf

Pozdrawiam Mateczki

PUBLIKACJA JUŻ DOSTĘPNA TUTAJ

O Mamapo40

Matka polka po 40, która chce podzielić się własnymi doświadczeniami późnego macierzyństwa i przedstawic blaski i cienie bycia Mamą
Ten wpis został opublikowany w kategorii Późne macierzyństwo i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „Cała prawda o macierzyństwie” -zapowiedź

  1. Mysza w sieci pisze:

    Świetny pomysł i dużo pracy w to włożyłaś! Brawo 🙂

  2. ms.blond pisze:

    Gratuluję, kawał dobrej roboty.

Leave a Reply